Din plats: Stockholm (ändra) 11 feb 10:52
Dagens Annonser - Gratis Annonsmarknad
Kontaktuppgifter

Privatperson (Sundbyberg)
T Hedlund
087615357
Skicka meddelande

 
Tipsa   Rapportera Administrera

Lyxlägenhet uthyres Spanien, Costa Del Sol, Nerja

Hej

Har Du/Ni funderingar på att åka utomlands på semester så har vi två lägenheter för uthyrning. Lägenheterna ligger i södra Spanien i en stad som heter Nerja, det är en liten charmig stad som har kvar det genuina spanska och inte så mycket turister och stora hotell.

Lägenheterna består av: Två sovrum, Stort kök, Matplats, Vardagsrum, Två badrum, Hall samt en stor terrass på 44 m² med en helt otrolig utsikt över Medelhavet och omkringliggande berg. Max. 5 personer.Pool Garage i huset.

Utrustning i lägenheten: AC ( Kyla/Värme ), Diskmaskin, Tvättmaskin, Micro, Keramikhäll, Ugn med grillspett, Kaffebryggare, Bordsgrill, Brödrost, 28"-TV med satellitkanaler SVT Word (fd SVT Europa) Internationella, SKY (Engelska, Franska, Tyska), DVD, Stereo kassett/CD.

Se mer på min hemsida. www.123minsida.se/nerja

M.v.h
Tobbe

För en säkrare affär vid frakt av varor använd alltid internetgirot.se!

Lägenheter (Bostad) Uthyres   -   Pris: 4 500 kr   -   Inlagd: Mer än ett år sedan

0: Lyxlägenhet uthyres Spanien, Costa Del Sol, Nerja

Lyxlägenhet uthyres Spanien, Costa Del Sol, Nerja
Lägenheter (Bostad) Uthyres   -   Pris: 4 500 kr   -   Inlagd: Mer än ett år sedan
Lyxlägenhet uthyres Spanien, Costa Del Sol, Nerja